| LikeForMe123 a întrebat:

Acum un an am cumpărat un Audi A4 2011 (versiunea non-facelift), care are faruri LED și Bi-Xenon (ceva mai des întâlnite), dar și stopuri Led, ceva ce nu prea am mai văzut. Vreau sa știu dacă stopurile mele led sunt opțiune din fabrica sau dacă sunt aftermarket ceva puse de proprietarii precedenți. M-aș bucura dacă as afla și de ce sunt asa puține Audi A4 B8 cu Led spate. Multumesc anticipat și dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Cauti seria de sasiu pe internet si poti vedea cum a fost echipata masina ta din fabrica (are si RAR o optiune ca asta parca).
Nimeni de aici nu ghiceste in stele daca a venit sau nu din fabrica cu ele, oricum nu stiu ce relevanta are atata timp cat merg si sunt ok.
Succes!

1 răspuns:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Fiind versiunea non facelift cel mai probabil sunt after market, pentru ca dupa facelift a4 a venit cu stopuri pe led