| MrDrx a întrebat:

Ajutați-mă vă rog.
Am un BMW E90 din 2006 și îmi pierde antigel. M-Am uitat și nu prea se vede.
Aveți idei de unde pierde?

3 răspunsuri:
| Denila123 a răspuns:

Te pot ajuta eu, cu orice problema da-mi mesaj in privat oricând sunt disponibil,, ho ca daca a greșit o litera gata spuneți ca nu știe sa scrie!
Nici eu nu stiu prea bine sa scriu si sunt mecanic

| Luci003 a răspuns:

Daca ai scrie corect, am înțelege
Altfel nu îți putem răspunde că nu înțelegem ce ai vrut sa spui

| FlorinRKO a răspuns:

Probabil vreun furtun/conductă s-a spart, dar cea mai bună variantă, după mine, ar fi să mergi la un service/mecanic, așa vei rezolva problema sigur și eficient!