| Da3monSkilZz a întrebat:

Am 17 ani si de maine incep scoala de soferi.
Sincer sunt entuziasmat si imi doresc foarte mult sa obtin permisul.
Imi este foarte frica de sală...nu stiu cum sa fac sa invat eficient.
Am primit de la instructor o carte cu tot ce trebuie sa invat.
Voi cum ati invatat pentru sală? Citeati si va ramanea in minte sau memorati totul?
As vrea cateva sfaturi pentru a lua examenul din prima si pentru a invata bine pe tot parcursul scolii.
Multumesc!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am fost la cursuri si am inteles destul de bine ce mi s-a explicat acolo. Partile de prioritate sunt destul de logice nu ai ce invata

| UserRo10 a răspuns:

Citesti cartea, faci chrstionare (Pe google play gasesti aplicatie pentru yeste numita DRPCIV) asculta toate sfaturile instructorului si invata din propriile greseli

| BencheaAdelin a răspuns:

Citești cartea de doua ori și faci multe chestionare (Pt antrenament) pe site Drpciv.
Succes!