| Alexandru942 a întrebat:

Salut,
Am audi a4 b6 din 2002 si vreau sa ii schimb uleiul din cutia de viteze.
Intrebare e: cati litri de ulei intra in cutie? am cautat de net nu am gasit nicio informatie nici in cartea masinii nu scrie ninic.

4 răspunsuri:
| Florian20405 a răspuns:

Salut,capacitatea cutiei are 2.4 litri, asa stiam eu.Intereseaza-te pe grupul VAG, si vei afla cel ami sigur, aici toti ne vom da cu parerea.
Iti voi atasa un link ajutator, sper sa te ajut :D http://vwforum.ro/
Ai grija de masina, ai o masina faina! :D
Bafta!

| ȘefuLaValută a răspuns:

intra intre 3 si 4 litri, nu retin exact.Cel mai sigur cauta pe clubaudi si gasesti garantat.

| HiTman08 a răspuns:

3 max 4

| oblicro1234567 a răspuns:

Hei cred a ai putea pune pete 2 litri lejer