| Romeo666 a întrebat:

Salut.Am auzit ca daca ploua nu poti baga masina electrica la incarcat la statiile de la Kaufland etc. Daca ploua abundent sau este furtuna si am masina descarcata si trebuie sa o incarc ce fac? Dar cand ninge abundent ce fac?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai auzit prost. Stațiile de încărcare sunt perfect adaptate să funcționeze în orice condiții meteo

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mergi tot pe jos ori cu bicicleta, ca orice copil de varsta ta.

| johnnny123 a răspuns:

Norocul tău că nu ai mașină electrică...

| Brizbriz a răspuns:

Dap, nu poti, nimeni nu s-a gandit vreodata ca e posibil sa ai nevoie sa iti incarci masina cand ploua

SERIOS PUI INTREBAREA ASTA?!?

| UserRo10 a răspuns:

Toate au IP66 sau mai bun. Nicio problema, ai auzit super prost