| GeorgeOG19 a întrebat:

Salut.Am becuri halogen pe un a4.Sunt cele clasice cu lumina galbena.As vrea sa pun cu lumina alba(ceva de la osram sau Philips cu luminozitatea 150%). Intrebarea este urmatoarea:sunt legale? Din cate am citit asa am inteles, dar vreau sa vad si de la altii.

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

1. cu cat ai mai multa lumina cu atat vezi mai bine si e traficul mai sigur
2. "lumina in ochi" altor soferi le-o poti baga si cu becuri clasice
3. stiu SIGUR ca sunt modele de masina care vin direct cu led, FOARTE PUTERNIC

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

Da, Philips Night Vision sunt ok