| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de curand un citroen c1 si cred ca am facut o greseala, nu am spatiu si tot am un bocanit cand trec de 130km la ora, ce sa fie?

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Bucse duse, un capat de bara, o planetara, rotile echilibrate necorespunzator.

| mihai69 a răspuns:

Ai probabil roțile neechilibrate. Dar să mergi cu „jucăria" aia cu peste 130 pe oră e ceva vecin cu inconștiența...

| Raptorz a răspuns:

Aia e masina de oras, e normal sa tremure si tabla pe ea la 130km/h si legat de alegerea facuta, trebuia sa te gandesti inainte la ce vrei de la o masina, smr zici ca te-ai trezit peste noapte cu ea si nu-ti place ca e mica.

| LecaSorin1688 a răspuns:

Ambreajul sa fie nu stiu nu bag mana in foc