| Atat_Drakoo_1998 a întrebat:

Salut, am cumparat o motocicleta, urmand ca la prima verificare facuta de un mecanic sa constat faptul ca aceasta nu are serie de sasiu, ce pot face in acest caz (ma refer ca va trebui sa ii fac ITP-ul + reomologarea de culoare), multumesc.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Reomologare de culoare?
Anunta politia, si fa toate demersurile pentru a-ti recupera prejudiciul.
In caz ca neuronii tai sunt in vacanta, ai cumparat o motocicleta (probabil furata), cu acte false.