| Dinescu_Ionuţ_1995 a întrebat:

Salut, am dat sala pe PC si am luat-o, eu m-am programat la PC direct si seful de sala nu a scris nimic pe dosar.....Problema este cum aflu data traseului practic? Eu am uita data si nu mai stiu.Pot sa verific on-line? Eu lucrez in Germania si nu sunt în țară.Vă mulțumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți verifica online.
Cred că poți suna la DRPCIV, trebuia să îți notezi atunci repede, ori pe telefon, ori pe dosar.

| Dannjkl a răspuns:

Salut, poti sã verifici pe https://dgpci.mai.gov.ro/drpciv-pex/, sper cã va ajuta si pe altii.