| AlbertoO2001 a întrebat:

Salut.
Am fost implicat într-un accident, vinovat e cel care m-a lovit. A venit politia a rămas ca inculpatul e vinovat, am scris niște declarații.
Mi-a dat asigurarea cel care m-a lovit, i-a facut proces verbal.Cum se procedază, ce trebuie sa fac mai departe?
Are asigurare la Eurovision.
Am sunat la ei și mi-au zis sa intru în aplicație sa le fac poze și sa le trimit, oare mai vine careva sa o constate ce e defect pe la ea?

1 răspuns:
| FireBoyAndWaterGirl a răspuns:

Eurovision sau Euroins laughing? Da. O sa te contacteze cei de la asigurare, dar e posibil sa dureze o perioada nu foarte lunga de timp.