| AlexGeorge21 a întrebat:

Am gasit pe un site din India o yamaha r125 noua ( maxabout.com ). As vrea sa o cumpar ca in euro e putin ( 1400 € ) si e din 2019. Cu ce as putea sa o aduc si cam cat m-ar costa transportul? + toate taxele. Ar merita?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E din viitor? si asa ieftina?

| xerxes1 a răspuns:

Indienii au trecut deja in 2019 si ofera reduceri de 80%?

| DaniTDCI a răspuns:

Cum poate fi din 2019 cand noi suntem abia in 2018? laughing) nu merita sa o cumperi, iti poate veni defecta sau cu piese lipsa, iar pe langa asta taxele sunt enorme, tu stii ce faci dar nu iti recomand sa o comanzi de acolo, mai bine cauta undeva prin Romania sau chiar in zona ta sa o poti testa

| MagicOneT a răspuns:

Taxele, cel putin 500 - 1000$, totusi cam mare riscul, adica nu e un laptop sau altceva, vei merge pe strada cu ea.