| Loredannnnn568 a întrebat:

Salut, am o problema, astăzi am trecut pe lângă un MCV de poliție, veneau de pe celălalt sens, eram in localitate și nu am văzut ca era poliție. Aveam 20-25 km peste limita legală admisă, mi-au dat flash-uri dar nu m-au oprit. Se poate să-mi trimită ceva prin posta sau am scăpat?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te.au avertizat de ceva, probabil nu aveai luminiile aprinse, daca aveai leduri in fata e bine dar unii au un fix cu luminiile pe timp de zi. De viteza nu cred ca aveau cum sa isi dea seama in timp ce mergea cu masina.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil nu aveau chef sa te oprească. Oricum ai scăpat, amenzi pentru viteze nu se trimit prin posta, eu nu am auzit.