| HHTR a întrebat:

Salut, am in cap să-mi dau Audiul meu A3 8P din 2007 pe un audi A4 B6 2006, dar vreau sa știu dacă se potrivește bara fata de la audi A4 B8 din 2010 pe asta A4 B6 din 2006? Aveți idee? Dacă s-ar potrivi?

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

A4 B6 din 2006 nu exista.
Din 2006 e deja B7.
Si nu, bara nu se potriveste.
Daca vrei sa faci modificari, la capota la aripi, sa schimbi alte faruri, sau in alte cuvinte sa arunci cam 1500 € pentru ceva prostie de modificare, da, e posibil.
In caz contrar, mai bine cauti o bara tuning, sau o prelungire pentru bara actuala, eventual una de s-line, dtm.

| Sandor12921 a răspuns:

Bara de A4 B8 nu se potiveste pe B7...