| DDUCKX a întrebat:

Am intrat pe dripcv.ro pentru a ma programa la sala, dar primesc mereu un mesaj: " Datele introduse nu sunt valide!" desi sunt toate campurile completate corect. Putin ajutor?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar n-avem de unde sti care este cauza, daca tu spui ca ai introdus datele corecte.
Daca tot nu reusesti atunci te poti duce personal pentru programare la Serviciul de permise ori sa mergi fara programare.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate nu ai limita de varsta corespunzatoare...

| Akasma a răspuns:

Buna seara. Cum ati rezolvat la acel moment? Mi s-a intamplat acelasi lucru si mie azi. Ma gandesc sa ma duc pana la ei personal daca nu reusesc maine sa ma programez.