| Ezlot a întrebat:

Salut am jantele de la un logan din fabrica cu tot cu cauciucuri de vara sunt impecabile.gumel nu sunt tocite.cam cat credeti ca pot sa iau pe ele .eu as vrea sa le dau la schimb cu niste jante intoarse + dif ma gandeam...

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

De unde esti? Si pe cat sunt pe 14 sau 15

| Ezlot explică (pentru onasis1961):

Nu stiu concret.cand o sa ajung la bunici ca acolo le am o sa iti dau un msj si fac si cateva pote.ok?

| Ykuzo a răspuns:

Preţ în jur de 300-500 RON. Depinde de jante. Cauciucurile sunt în jur de 50 RON. Ar fi bine să te mai interesezi cam cât ar costa, poate am greşit ceva.