| xlmpq a întrebat:

Salut, am joi examenul teoretic pentru permis si pe fisa mea in dosar acolo scrie numarul de pe fostul buletin, eu intre timp l-am schimbat si acum am alt numar. Ar putea fi o problema?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La intrarea in examen anunta examinatorul ca ti-ai schimbat cartea de identitate (ma tot intreb ce aveti cu buletinul, poate ca nici n-ati vazut cum arata unul), ii dai o copie si nu o sa fie nici o problema, datele de identitate sunt aceleasi. Succes si numai bine!

| a1doru a răspuns:

Ce conteaza e CNP'u[codul numeric personal]. asta nu se schimba indiferent de cate CI schimbi, asa ca nu e nicio problema.

| Dragosalx a răspuns:

Anexeaza la dosar copii dupa ambele buletine daca ai!

| Bv_Asse_1994 a răspuns:

Nu e nici un fel de problema!