| CovidiuMarius a întrebat:

Salut,am la mașină un mp3 player,nu știu numele,a mers până acum, iar de câteva zile merge dar cu lumina slăbită și nu se aude pe boxe deloc,bateria e ok,siguranța e schimbată, contacte imperfecte n-are, merge doar cu lumina slabita si nu se aude nimic pe boxe. Ieri a mers pentru 20 minute, am oprit mașina, iar după 5 minute când am pornit-o nu a mai mers și așa stă și acum, îsi mai schimbă câteodată intensitatea luminii din el, dar tot fără sunet. Sfaturi?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Măsoară tensiunea de alimentare la INTRAREA in player. Cât e?