| IonutzuOoO a întrebat:

Salut,am luat 5 amenzi in FRANTA pe aceeasi luni si o pot plati pana in ianuarie! Daca nu o platesc ce mi se intampla? Statul roman ma obliga sa o platesc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te gaseste si trebuie sa o platesti altfel iti trage din impozit sau daca ai masina casa pe numele tau iti confisca una din ele daca amenda nu e platita si ajunge la suma masinii/casei

Răspuns utilizator avertizat
| IonutzuOoO explică:

Si cum aflu pe o masina din Spania ce amenzi a luat acea masina?!