| IzacNiuton a întrebat:

Salut, am luat am doua zile examenul auto de teorie (sala), m-am programat pentru oras, dar femeia de acolo nu mi-a scris nimic in dosar, o sa fie vreo problema? Inca nu am vorbit cu instructorul deoarece este plecat din tara.

2 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Ti-ai ales tu data examenului dupa ce ai luat sala. In caz ca a uitat sa scrie data, te poti duce la ea, rugand-o frumos sa ti-o treaca deoarece a uitat.

| rRamses a răspuns:

Nu trebuie sa scrie in dosar. Probabil i-ai zis cand vrei sa dai traseul si te-a trecut pe calculator, nu are treaba cu dosarul.