| Andreii7 a întrebat:

Salut, am luat permisul de curand si ma gandeam sa imi cumpar o masina pentru naveta la munca. Tin sa precizez ca fac cam 40km dus intors si merg in afara orasului. Deci caut una sa nu consume foarte mult, ceva sfaturi? Diesel, benzina sau gaz?

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tesla Model S. Cu pana 100 de lei iti incarci tot rezervorul.
Sau un Audi etron. Din nou, cu 100 de lei parcurgi 300km.

| Andreii7 explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Ceva mai de buget nu gasesc?laughing) pe la 6000- 8000 euro

| SoulReaver a răspuns:

Daca vrei electric sau hibrid ia un prius. Nu ai precizat vrei masina mica? Ia un corsa sau un fiesta diesel.