| Fr3You a întrebat:

Salut,

Am luat proba practica la scoala de soferi categoria B in 15 decembrie, permisul o sa ajunga la posta si trebuie sa ma duc sa-l ridic personal sau ajunge prin posta la adresa de domiciliu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa ti-l aduca postasul la domiciliu.

2 răspunsuri:
| anonim4536 a răspuns:

Du-te la posta si daca este venit til vor da iar daca nu e venit inca atunci va veni postatsul la usa ta insa trebuie sa fie cineva acasa tu sau cineva fiind ca trebuie sa îl inmaneze cuiva nu are voie sa îl bage in cutia postala ca orce plic

| Fr3You explică (pentru anonim4536):

Iti multumesc mult de raspuns!