| Daniel_Catalin_Stamate_1994 a întrebat:

Am mașina înmatriculată pe numele tatalui și am vechea problema cu fiscalul! Nu îl primește deoarece nu are achitate toate datoriile. Aveți idee, exista rezolvare pentru asta? Am mai citit pe net și am înțeles ca este ilegala aceasta privare de la adeverință aceea.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rezolvarea e extrem de simpla. Isi plateste datoriile ai gata.,

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am impresia ca se poate incepe plata esalonat, iar dupa prima rata, se poate scoate fiscalul masinii.

| Panamax a răspuns:

Isi plateste datoriile si gata.