| anonim_4396 a întrebat:

Am mers cu cineva cu un logan 2, 2015. Si e destul de spatioasa masina. Ca minusuri vibreaza bordul pe drum denivelat si nu e antifonata bine ca se aude putin zgomot de afara. Ce parere aveti voi de aceasta Dacie Logan si de masinile din gama Dacia?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primesti cat platesti. Cel puțin ultimele modele sunt niste masini foarte corecte avand in vedere ca dai mai puțin de 10. 000euro pe ele.

| sierra1 a răspuns:

(de) câți bani dai, atâta ai

| Frank51 a răspuns:

Sunt bune daca nu ai pretentii si vrei sa mergi mult si bine fara sa te lase in drum.

| Mad1 a răspuns:

Pai daca mergi mult cu ea in afara orasului este cam nasol la 100 si ceva daca trece tiru nu te simti in siguranta. In general...la anul asta este ok pentru oras, se simte mai moale in gropi ca alte masini si nu consuma de te usuca mai ales intretirea la ea.