| MarioDePeTPU a întrebat:

Salut,am montat si eu o navigație Android pe un golf 4, a mers câteva zile dar azi am dat să intru pe Bluetooth,s-a blocat și după s-a stins ecranul, iar acum nu mai pornește.Ce sa ii fac, ce s-a întâmplat?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scoate-o si verifica in mufa sa ai curent in cele 3 fire de alimentare (doua + si un - ), vezi siguranta de pe spatele ei, si daca nu descoperi nimic, atunci e defecta navigatia.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Verifica sa fie cablurile ok. Daca persista te rezolva la service.