| MihaiDEDU11 a întrebat:

Am nevoie de ajutor repede va roog! Deci, hoverboard-ul meu a stat afara, a inceput ploaia si eu eram in casa. S-a aprins, am mers afara si l-am inchis. Apoi dupa 5 minute s-a aprins iar si l-am aduc in casa. Apoi a luat-o razna, adica se inchidea, se deschidea, facea bip-bip-bip. Acum l-am bagat la incarcat si incarca, dar luminile se inchid si se deschid. Ce sa fac? (scuze pentru categorie) sad

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica ai fost si l-ai inchis si l-ai lasat tot afara? Si abia apoi l-ai adus in casa? A intrat pa in el. Tine-l in casa si nu-l mai folosi cateva zile.

| MihaiDEDU11 explică (pentru darrio2007):

Mda, era undeva la adapost, dar a batut ploaia cu vant tare, si l-a udat. Dar multumesc de sfat. happy

| sierra1 a răspuns:

Precis a intrat apă la circuite, desfă-l și curăță-l/uscă-l