| Z3n0 a întrebat:

Salut, am nevoie mare de ajutor, nu mai pot deschide portiera de la masina nicicum, am incuiat usa dinauntru si yalele de la usile din fata sunt stricate, iar cea de la portbagaj imi este blocata. Cum as putea deschide portiera sa deblochez usa? Va rog mult, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| KR0NSTADT a răspuns:

Există tutoriale pe YouTube. Poate găsești ceva despre marca mașinii tale. Nu se pot da sfaturi practice aici, pe subiectul ăsta. Doar să ai norocul chior ca un user să fi avut exact aceeași problemă, la același tip de mașină.

2 răspunsuri:
| MihaiCosty123 a răspuns:

Cheamă în mecanic.

| Z3n0 explică (pentru KR0NSTADT):

Nu reusesc cu tutorialele, am cautat peste tot, mersi oricum.