| Wth_Arun_1992 a întrebat:

Salut am o carte de permis care este din 2007 si vreau sa invat acum din ea, este buna sau trebuie sa cumpar 2013?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

Nu mai e ca nu mai corespunde. special schimba codul mereu sa faca vanzari la carti, cd.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te sfatuiesc s-o folosesti pe cea din 2007, deoarece de atunci au fost cateva modificari ale OUG 195/2002 si ale Regulamentului de aplicare. Cauta una din 2013.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

In general cea din 2007 e buna, dar s-a mai actualizat continuu de la an la an, ca sa aiba mintile luminate pe ce mi lua bani

| HeckerMyNames a răspuns:

Salut! aaa...nu vreau sa te jignesc dar pentru tine care carete de invatat ar fi mai buna cea din 200 sau ce din 2013. >.>. Dupa mine du-te si cumparati noul cod rutier din anul 2013.