| Daniel_Tataru_1996 a întrebat:

Salut am o dacia solenza confort si nu imi mai merge inchiderea centralizata.
faza e ca nu imi mai functioneaza nici butonul de inchidere de langa casetofon.
atunci cand apas pe el se aud 2 clicuri de sub volan probabil la chestiuta aia mica cu mufa albastra ce este de facut?
FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| MrAnonym a răspuns:

Noi nu te putem ajuta.Cel mai bine e sa te duci la un service.

| Daniel_Tataru_1996 explică:

S-ar putea sa fie stricat releul de semnalizare cand apas pe buton releul face un zgomot