| Alloneforever a întrebat:

Am o intrebare in legătura cu scoala auto. După terminarea orelor de legislație dau un test ca sa trec la partea practica? Daca da, câte întrebări trebuie corecte?

Răspuns Câştigător
| GeorgeOG19 a răspuns:

22 ca si la examen. Unele scoli te baga in practica si daca faci mai putine.

| Alloneforever explică (pentru GeorgeOG19):

Și e test oral sau tot chestionar? Daca il pic după cât timp pot sa il mai dau?

| GeorgeOG19 a răspuns (pentru Alloneforever):

Chestionar.In idee dupa minim 16 zile.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inveti Legislatia Rutiera din scoarta in scoarta si vei fii capabil sa raspunzi la toate intrebarilepe care le vei primii la examinarea orala.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Teoretic da, se face o simulare de examen cu chestionar de 26 de întrebări, din care trebuie sa răspunzi corect la minim 22.
Dar e vorba doar de o simulare, școlile mai trec peste treaba asta.

| Crackman a răspuns:

Uai 26
22 minim ca sa treci