| DyNo a întrebat:

Am o intrebare legata de examenul pentru obtinerea permisului de conducere. Am dat sala in iunie, mentionez ca locuiesc in Braila. M-am dus la sala, am luat-o din prima cu 25 de puncte, apoi politistul care mi-a verificat dosarul mi-a dat data traseului dupa ce m-am ridicat de la calculator: 25 august, dupa care am plecat direct acasa. Intrebarea mea este: daca data traseului este in dosar, tot ce trebuie sa fac este sa ma prezint cu instructorul pentru proba practica (traseul, orasul, whatever), adica nu mai era necesar sa merg sa ma programez la alt ghiseu sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
| WhOo a răspuns:

Te prezinti cu instructorul si dosarul pe data de 25 la proba practica happy

| DyNo explică (pentru WhOo):

Deci nu era nevoie sa merg cu dosarul in alta parte sa ma programez dupa ce mi-a dat aceasta data politistul care s-a uitat in dosar la sala, nu?

4 răspunsuri:
| WhOo a răspuns:

Pai dupa ce ai dat sala te-a programat pe data de 25, nu mai ai alta treaba decat sa te prezinti la proba

| DyNo explică (pentru WhOo):

Ok, multumesc pentru raspuns. big grin

| WhOo a răspuns:

Succes la exament happy