| nicusor222 a întrebat:

Am o masina care are parbrizul cu dezaburire... iar eu as vrea sa prind ventuza de la GPS. Are ceva dacă prind ventuza? Sunt prea mărunte și e tot geamul numai liniuțe, numai pe margine nu am liniuțe de dezaburire. Un sfat va rog ca nu vreau sa afectez cu cv. Mai bine o prind pe margine dacă nu le face bine. Ce sa fac? Dau fundita și Msk. happy

Răspuns Câştigător
| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut nicousor
Cum functioneaza "ventuza"

Ventuza,actionata in timp real pe Parbizu-l masini,se creaza intre Geam(parbiz) si Ventuza, un VID de aer, care nu iipermite sa cada/desprinda

Cauzetonguerobleme?
Nu se intampla nimic, poti lipi linistit, chiar si pe geam-ul de termopan laughing

Succes

1 răspuns:
| sir sanjei a răspuns:

Nu se intampla absolut nimic daca lipesti ventuza pe parbriz. Nu ai ce sa strici!