| N0H4CK a întrebat:

Am o problema cu mașina și nu reușesc să-i dau de cap. Pierde lichid de răcire. Daca merg cu ea, nu se întâmplă nimic, dar imdiat ce opresc motorul, incepe să curgă prin zona radiatorului, cam jumatat de litru.
O fi chiuloasa fisurata? Țin să menționez că i-am schimbat garnitura de chiuloasa, termostatul și radiatorul.

1 răspuns:
| jocker199 a răspuns:

Dacă ar fi garnitura de chiuloasa ai avea pierderi invizibile (tot antigenul lipsa nu ar fi pe strada ar fi în baia de ulei )
mai mult ca sg ai o fisura pe radiator sau una din conductele acestuia