| BogdanMihai755 a întrebat:

Am o problema cu un Logan 1.4 mpi. Am check engine-ul aprins si e foarte puturoasa pana in 2000 de turatii iar dupa ce trec imi da un șut gen si trage bine ...Am pus testerul pe ea si imi arata clapeta de acceleratie dar nu stiu ce ar fi de la clapeta... Mersi anticipat.

1 răspuns:
| Adi88 a răspuns:

Posibil sa ai depuneri, trebuie curatata clapeta si egr ul. Si incearca din cand in cand sa mergi peste 100 sa o fortezi un pic pentru a se curata.