| Pascalalexxx1991 a întrebat:

Am o problema cu un seria 5 mai exact cu caseta de directie, as fi interesat daca se potriveste de pe alta masina (530 d XDrive )

Multumesc!

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca este acelasi model se potriveste, nu conteaza daca e X dirve sau nu.conteaza sa fie acelasi model, dar cel mai indicat este sa cumperi o directie dupa serie dpa part number, asa stii sigur ca o sa se potriveasca.Dar daca e sa o scoti pe a ta de ce nu o repari, ca e mai simplu, iesi mai ieftin.

| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Daca si masina ta este dotata cu sitemul de tractiune integrala de la BMW(xDrive), se potriveste.
Daca masina ta nu este dotata cu xDrive, nu, nu se potriveste.