| aduadall2 a întrebat:

Salut, am o problema la scuterul meu piaggio zip, dupa ce am umblat la suruburile de la carburator amestec si aer la ambele, am umblat, nu a mai pornit. Ce e drept nici benzina nu prea mai avea, era pe fund acolo, de la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai facut „varza" carburatorul umbland la acele suruburi. Cheama pe cineva care se pricepe.

| aduadall2 explică (pentru darrio2007):

Nu am pe nimeni in zona care se pricepe. Spune-mi tu o solutie asa cu cuvintele tale