| Mulțescu_Dan_1998 a întrebat:

Salut, am o problema la un BMW seria 3 e46 din 2004 când nu îmi merge casetofonul îmi sta aprins stopul pe frâna. Nu îmi merg comenzile pe volan nici claxonul, când merge casetofonul îmi merge claxonul, comenzile pe volan și stopurile îmi merg.

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Orice am scrie noi aici, tot la electrician ajungi.
Du-te la un electrician auto!

| OldSoul a răspuns:

Din ce spui tu, tind sa cred ca nu e casetofonul original, si ca firele nu corespund, si de aici aceasta problema.
Daca am dreptate, si casetofonul este unul aftermarket, iti recomand sa mergi la un electrician sa-l lege bine.