| Andri123 a întrebat:

Am o skoda 1 din 2000 1.8T abia cumpărate si nu-mi merg geamurile electrice pe spate. Geamurile electrice pe fata sunt funcționale.Cand apar gen se aude cum functioneaza motorasul doar ca nu functioneaza, cred ca e de la siguranta. Stie cineva ce siguranta este? Si unde este tabloul de sigurante? Am trecut de la Ford la skoda și este mai diferit

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"se aude cum functioneaza motorasul doar ca nu functioneaza" - e problemă MECANICĂ, desfă și vezi de ce nu merge

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca auzi motorasul, nu au treaba sigurantele.
Probabil s-a blocat macaraua, sau nu are suficient curent, din cauza firelor oxidate/intrerupte.