| SirRaul a întrebat:

Salut
Am o skoda fabia 1.4 16V. are ceva probleme cu inchiderea de la telecomanda. Nu se inchide numai rareori am inteles ca ar fi sanse sa isi revina daca ii fac sincronizarea, dar pe forumuri am gasit N feluri de sincronizari, as vrea sa stiu cum se face exact sincronizarea asta.ma poate ajuta cineva?!

Multumesc

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

La orice Skoda pe benzina facuta dupa 2000 numai pe calculator poti face o sincronizare corecta deci in service!