| Marian2013 a întrebat:

Am o skoda octavia 2 facelift. Cand pun cheile in contact si las frana de mana in jos,se aprinde beculetul de franare si bipaie. Cand trag frana sus, totul dispare. Care ar fi problema? Am verificat lichidul.

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

La frana de mana exista un contat, vezi sa nu fie blocat. Unde este lichidul de rana, ai doua fire cu un contat. Sa nu fie un fir intrerupt, rupt!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Sistemul electronic se verifica doar pe calculator.
Mai asteapta pareri; poate cineva a mai patit sau a auzit de astfel de cazuri.