| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Am o trotineta electrică de la Yosemite și iau cu ea maxim 20 km/h. Exista o aplicație ceva sau ceva setari ii pot face ca sa ii scot limitarea și sa prind cu ea viteza pe care o dezvolta motorul fără limitare? Va mulțumesc frumos

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Suna un mecanic are face stage la motor si vezi daca le are

| sierra1 a răspuns:

Pune pe trotinetă pe cineva mai ușor ca tine să vadă dacă depășește viteza (e pasul 1)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu. Trotinetele sunt facute tocmai in felul asta din fabricatie ca sa nu incalce legile de circulatie.