| Eduard198 a întrebat:

Salut, am o vectra c din 2003 si am avut ceva probleme cu casetofonul si ma gandesc sa ii pun navigatie merita?

2 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Daca vrei sa pastrezi masina inca cel putin 3-4 ani eu zic ca merita, dar daca nu esti sigur de asta mai asteapta, poate prinzi pe mana o masina ceva mai noua ca an de fabricatie si este posibil sa vina cu navigatie inclusa. Din cate stiu eu pretul pentru a instala navigatia este destul de mare, deci nu stiu ce sa zic, eu unul nu as face asta.

| Eduard198 explică:

Pai am vazut una la 6-7 milioane si zic ca merita sa imi iau ca vreau masina sa o pastrez sa o pun bine la punct cu absolut tot, intr-un timp am vrut sa o vand ca imi facea figuri mi s-a ars alternatorul si nu stiam ce avea dar acum am facut-o si vreau sa o pun la punct acum din toate punctele de vederehappy, deci s-ar merita daca as pastra-o? 6-7 milioane e un pret convenabil nu?