| Legos a întrebat:

Am primit o poza de la instructorul auto unde scrie programat in 5-02-2021 la ghiseul 6 la SCP Timis pentru serviciul "Inregistrare dosar examinare" atunci dau sala sau ce inseamna? Multumesc

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, atunci vei sustine proba teoretica, inseamna ca ai fost programat de scola de conducere/instructor.

| Legos explică (pentru Ioandelasal):

Mersi,si daca mai scrie ora 10.02 trebuie sa fiu pana acolo? si iau un bilet de ordine, ceva sau merg asa pur si simplu si dau examenul?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Legos):

Da, trebuie sa fii prezenta la ora comunicata.