| georgekeno97 a întrebat:

Am promovat proba practica a examenului auto pe 16.01. 2017. Cand pot ridica permisul de conducere? Multumesc
Sunt din Bucuresti ☺

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Am cautat si am gasit articole contradictorii. Dar am gasit si faptul ca te poti duce la Politia Circulatie dupa 1-2 zile sa il ridici personal. Deci, incearca la Politie.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te durea gura sa intrebi acolo, dupa ce ti s-a spus ca ai luat examenul? Ar trebui sa-ti vina cam in doua saptamani acasa, prin posta.

| georgekeno97 explică (pentru darrio2007):

Instructorul mi-a spus ca il pot ridica dupa 24 de ore dupa promovarea examenului

| georgekeno97 explică (pentru darrio2007):

Multumesc pentru raspuns! Si eu am gasit pe internet tot informatii care se bat cap in cap si d-asta sunt confuz! O sa ma duc astazi la DRPCIV si o sa vad cum sta treaba.

| darrio2007 a răspuns (pentru georgekeno97):

Ok.Succes!

| darrio2007 a răspuns (pentru georgekeno97):

Am cautat si am gasit articole contradictorii. Dar am gasit si faptul ca te poti duce la Politia Circulatie dupa 1-2 zile sa il ridici personal. Deci, incearca la Politie.