| samsungwave a întrebat:

Salut.am pus un casetofon in masina si cand am bagat mufa de la casetofonu a iesit fum din el.sa ars? se mai poate repara?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Chiar daca pare ciudat, toate aparatele electronice functioneaza pe baza de fum. Cand iese fumul din ele, nu mai functioneaza.

| darrio2007 a răspuns:

Si mufa aia unde ai bagat-o? Unde nu trebuia.L-ai ars.Altul.Te costa mai mult reparatia decat unul nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si casetofoanele au mandria lor.

| alinbogdann a răspuns:

Se poate.sigur..probabil s-a dus ceva siguranta. uitate sa vezi ce si cum.

| luckkky a răspuns:

Daca a iesit fum e normal ca ceva din el a crapatlaughing ca doar nu iese fum cand functioneaza in limite standard, si se poate repara garantat...nu are cine stie ce tehnologie in elwinking