| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! Am și eu doua întrebări, încă nu m-am apucat de scoala de șoferi dar urmează și vreau sa știu dacă oglinzile elective, spre exemplu cele de la golf 7, se pot regla dacă contactul mașinii nu este pus? Și a doua întrebare este dacă oglinda de le mijloc, cea retrovizoare se reglează tot electric sau manual? Mulțumesc mult.

1 răspuns:
| Nechitoaia_Ionuţ_1999 a răspuns:

Teoretic oglinzile laterale le poți regla doar cu contactul pus. Cea retrovizoare se reglează manual