| Sobolan123 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor... Cum pot sa pun parola la un site? adica cum ar fi vreau ca cine foloseste acest pc sa nu mai poate accesa site-ul www.facebook.com. Dau funda! Am browser Google Chrome

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa parolezi un site, nu cred ca e posibil. Doar sa ii blochezi accesul. Uite un link cu aceeasi intrebare si cred ca te va ajuta.
http://www.tpu.ro/......ne-a-mers/
Nu cred ca se potriveste intrebarea la Auto & Moto... Dar te-am putut ajuta. Funda?

2 răspunsuri:
| bvkea a răspuns:

Tu vrei sa nu aiba acces alta persoana la un site de pe PC tau?! nu am mai auzit asta...dar puneti parola la facebook si nu are cum sa intre pe profilul tau! altfel nu cred ca mergebig grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru bvkea):

Desteptule, Omul vrea sa nu intre sa zic sor-sa pe facebook ca isi face cont si vede numai prostii, nu ca daca vine cineva in vizita sa nu intre pe profilu ei... Din poza se vede ca esti prost si nu te pricepi la intrebari de genul asta... numai raspunde daca nu stii.