| Irimia98 a întrebat:

Salut ..am și eu o curiozitate ..eu azi am dat examenul auto practic și am fost picat dintr-o greșeală dubioasă ...eram pe o stradă îngustă cu circulație în ambele sensuri și pe sensul meu de mers aveam o mașină parcată jumate in șosea și din fața îmi venea mașină ..Eu văzând asta am oprit în spatele mașinii parcată cu un metru și ceva după ce am acordat prioritate.M-am asigurat că nu vine mașină, am dat semnalizare și după am dat să plec. Rotesc volanul sa ocolesc aceea masina ..si in secunda următoare îmi împinge de volan.Dar intrebarea e de ce mi-a împins de volan și nu mi-a frânat așa cum e normal?

Răspuns Câştigător
| Vladut123456 a răspuns:

Cred ca era sa faci schimb de culoare cu o masina ceva, frana iti pune de exemplu cand vede ca te apropii de trecerea de pietoni, sunt pietoni pe ea iar tu nu incetinesti sa acorzi prioritate.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil erai aproape sa lovesti ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate interveni și așa.
Probabil îi luai oglinda mașinii parcate.

| Irimia98 explică (pentru anonim_4396):

Intre mine si masina era aproximativ un metru ..multumesc pentru raspuns