| Jorgeel a întrebat:

Salut.
Am și eu o curiozitate in legătură cu o mașină.
Am pus ochii de ceva timp pe un BMW 320d e46 cu 380000 km.Nu știu prea multe despre acea mașină, dacă au fost toate schimbate la timp.Dar aș vrea să știu ce probleme ar putea avea și ce ar mai putea apărea.Persoana respectivă o vinde cu 1500 euro negociabil.Merită dacă mașina merge bine "nu bate, nu troncăne"?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te baga, are aproape 400 mii de km si motorul este pe moarte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 380.000 km si 29 ani vechime nici nu vad de ce mai esti curios ce poate apărea. Practic poate pica orice oricand. Cum iti e norocul

| Panamax a răspuns:

Daca masina are 1500 kg inmultesti cu 0, 70 lei si ii afli adevarata valoare.