| Andrei4k33 a întrebat:

Salut! Am și eu o întrebare. Am luat permisul de conducere sâmbătă și astăzi e marți, in mod normal nu trebuia ca astăzi sa ajungă la posta centrala de la mine din oras? O prietena a luat tot sâmbătă și marți avea permisul.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai putintica rabdare stimabile, o sa-l primesti si tu astazi sau in zilele urmatoare.

| darrio2007 a răspuns:

Ai puțintică rabdare, neicusorule!

| Violleta2022 a răspuns:

Dureza 5-7 zile lucratoare ca permisul sa ajunga la tine!
Sambata si duminica nu lucreaza nimeni la Permise.
Deci s-a anuntat abia luni dimineata ca ai luat examenul si tot luni au plecat actele si pozele spre sectia care face permise.
Probabil ca marti sunt gata si sunt trimise cu posta, urmand sa ajunga in cateva zile la tine.
Rabdare baiete, ca nu au intrat zilele in sac!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Se dau examene sambata?
... in fine, o sa il primesc in 7 zile parca era termenul. Ca e maine, ca e poimaine, o sa vezi tu