| Allex2000 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, cum sa fac sa imi fie mai usor de luat examenul sala pentru scoala auto? Chestionarele le fac cu minim 24 dar tot am o frica, ca nu o sa o iau

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai toate sansele sa iei examenul de sala, daca pui mana serios si inveti toata Legislatia Rutiera, asa cum ar fi trebuit sa fii facut pana acum, ca fara sa o stii foarte bine, nu poti sa stii ce ai de facut in trafic, cui sa acorzi prioritate, cate minute stai la trecere samd.
Daca pici 1 singura intrebare de la "securitatea pietonului", pici automat tot examenul!

| NastaseClaudiu a răspuns:

Singura platforma de chestionare auto identice cu cele de la examen care nu necesita instalare --->>> https://s9.ro/1dxk
Promovare 100%

| alexmadalin98 a răspuns:

Acum doua luni am dat si eu sala..la chestionare nu faceam mai putin de 23-24 uneori faceam 26..si am reusit sa iau sala cu 24 de puncte. daca la chestionare faci 9-10 corecte eu zic ca o sa iei sala din prima chiar daca vei avea emotii...mai greu e la traseulaughing bafta!